Prodej / Domy

Týnec nad Sázavou

Chata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad Sázavou

2 895 000 Kč za objekt/ včetně právního servisu, odměny RK, zajištění hypotečního úvěru

(prodáno)

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděnou chatu v obci Chrást nad Sázavou (okr. Benešov) se vzrostlou oplocenou zahradou a s krásnou okolní přírodou. Chata se nachází v klidné lokalitě, ideální pro relaxaci a odpočinek. Chata má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyňský kout, sprchový kout v technické části chaty, samostatné WC oddělené od menšího koupelnového prostoru s umyvadlem. Chata má kompletní vybavení retro nábytkem a má pěknou kuchyňskou linku s elektrickým sporákem s troubou. Obývací prostor je prosvětlen velkorozměrnými skleněnými deskami a nabízí posezení u krbu. Celý vnitřní prostor a obě ložnice stylově doplňují dřevěné trámy a dřevěné obložení stěn. U chaty je také venkovní krb a prostorná terasa, kde si můžete vychutnat krásné slunečné dny a večery s výhledem na zahradu. V suterénu se nachází místnost pro uskladnění ovoce a zeleniny a garáž spojena s dílnou. Objekt slouží k rekreaci, není určen k celoročnímu obývání. Chata je napojena na elektřinu, místní areálový vodovod, současně je zde i vlastní studna, vlastní septik. Na pozemku je taktéž dřevěná kůlna na zahradní nářadí. Chrást nad Sázavou je oblíbenou rekreační oblastí pro milovníky přírody a aktivního odpočinku. V okolí chaty se nachází mnoho turistických tras a cyklostezek, které vedou k přírodním krásám v blízkém okolí. V blízkosti se také nachází řeka Sázava, kde si můžete užít vodní sporty. Chrást nad Sázavou se nachází v blízkosti Prahy a má dobré dopravní spojení s hlavním městem. Pokud cestujete automobilem, je možné se dostat do centra Prahy po dálnici D1 za asi 30-40 minut v závislosti na provozu. Kromě toho, Chrást nad Sázavou má také přímé vlakové spojení s centrem Prahy. Příměstské vlaky S8 odjíždějí každou hodinu a cesta trvá asi 50-60 minut. Okolí disponuje výbornou občanskou vybaveností – obchody s potravinami (LIDL), školou, poštou, městským úřadem, zdravotnickým zařízením s lékárnou a řadou restaurací.

Kategorie: Chata

Užitná plocha: 110 m²

Pozemek: 314 m²

Počet nadzemních podlaží: 1

Počet podzemních podlaží: 1

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Stav objektu: Dobrý

Umístění objektu: Klidná část obce

Budova: Smíšená

Okolní zástavba: Obytná

Typ parcely: katastr nemovitostí

Druh číslování parcely: pozemková

Bazén: Ne

Elektřina: 400V   230V  

Voda: Dálkový vodovod   Místní zdroj  

Topení: Lokální tuhá paliva  

Odpad: Septik  

Parkování: Garáž  

Komunikace: Neupravená  

Makléř: Zbyněk Nejedlý

Gsm: +420 603 417 061

E-mail: nejedly@pokorny.cz

Zpět na výpis nabídek

Chata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad SázavouChata 3+1/T/G, kat. území Chrást nad Sázavou

Základní informace o Realitní kanceláři Pokorný

Historie naší společnosti Realitní kanceláře Pokorný, či spíše její zrod, se datuje od roku 1988, kdy zakladatel a spolumajitel společnosti pan Ing. Jan Pokorný získal povolení na zprostředkování výměny bytů. Plně jsme však začali pracovat a fungovat od roku 1992, kdy jsme získali kancelářské prostory v Panské ulici v Praze 1. Téhož roku jsme se také stali řádnými členy Asociace realitních kanceláří České republiky. Z důvodu rozšíření činnosti jsme v roce 1998 otevřeli pobočku této kanceláře na nedalekém Václavském náměstí, kde v tuto chvíli sídlí již celá společnost. Za dobu naší existence jsme si vydobyli významné místo mezi renomovanými realitními kancelářemi.


Hlavní náplní naší společnosti je:

zprostředkování prodeje bytů všech typů vlastnictví (osobní, družstevní, s.r.o., ideální spoluvlastnictví) v Praze a blízkém okolí, prodeje nemovitostí (pozemků, rodinných a činžovních domů, komerčních a rekreačních objektů), pronájmů bytů, rodinných domů a nebytových prostor v Praze a blízkém okolí.

 

Dokážeme samozřejmě zpracovat i nabídku jiného rázu, jako jsou například prodeje velkých pozemků, podnikatelských objektů či výjimečných nemovitostí.

 

Nabízíme však i další služby:
oceňování nemovitostí, vypracování znaleckých posudků pro prodej a koupi nemovitostí, dědické řízení či darování. Poradenská činnost v oblasti realit - ZDARMA.

 

Naší snahou je klientovi poradit, jaké možnosti se mu nabízejí a jak nejlépe s nemovitostí naložit. Klient k nám může přijít (objednat se) a tato konzultace je bezplatná. Prodej či koupě nemovitosti není běžnou, a už vůbec ne jednoduchou záležitostí. Většina lidí takový obchod uskuteční jen jednou za život a těžko se v takové situaci orientuje. Pochybení v tak závažné záležitosti může zásadně ovlivnit životní úroveň celé rodiny, proto je nutno k těmto otázkám přistupovat velmi zodpovědně, o což se maximálně snažíme. Jsme proto rádi, že se k nám vrací zpět naši klienti či se obrací klienti noví, kterým byla naše společnost doporučena. Toto nás utvrzuje o kvalitě námi nabízených služeb, což naší práci dodává další náboj a snažíme se dál naše služby zlepšovat a rozšiřovat. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky.

 


Etický kodex realitního makléře

člena Asociace realitních kanceláří České republiky

 

Realitní makléř jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy, stanovami Asociace realitních kanceláří České republiky a platnými právními normami České republiky.

 

Realitní makléř svým jednáním nepoškodí oprávněné zájmy a práva klienta. Mezi svými klienty nečiní rozdílů z důvodů rasových, náboženských, národnostních, politických či jim podobných.

 

Realitní makléř volí takové postupy, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.

 

Realitní makléř nesmí bez souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace (běžně nedostupné) klientem poskytnuté, a to ani po ukončení spolupráce.

 

Realitní makléř je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení. Povinnosti mlčenlivosti založené tímto etickým kodexem může realitního makléře zprostit orgán asociace pro účely řízení zahájeného před tímto orgánem dle stanov Asociace realitních kanceláří České republiky.

 

Realitní makléř spolupracuje s ostatními realitními makléři, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci realitní makléř druhého realitního makléře úmyslně nepoškodí, respektuje zásady dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.

 

Realitní makléř nerealizuje obchodní nabídky vlastní nebo členů své rodiny (osob blízkých) či vlastní firmy, pokud s touto skutečností klienta neseznámí.

 

Realitní makléř jedná vždy ve prospěch firmy, kterou reprezentuje.

 

Realitní makléř svým vystupováním vždy reprezentuje firmu, Asociaci realitních kanceláří České republiky, a tím i svoji osobnost.

 

Realitní makléř si je vědom své odpovědnosti v procesu obchodování s nemovitostmi, a proto se neustále zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.

 

 

www.pokorny.cz

1988 - 2016

www.arkcz.cz

Nahoru