Prodej / Byty

Družstevní/802
Libčice nad Vltavou

Prodej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad Vltavou

4 695 000 Kč za objekt/ včetně právního servisu, odměny RK, zajištění hypotečního úvěru

(prodáno)

Prodej kompletně zařízeného mezonetového bytu 2+kk s balkonem v OV, který je v perfektním stavu a určen k okamžitému nastěhování. Veškeré zařízení bytu odpovídá fotografiím a je také v perfektním stavu jako celý byt. Byt se nachází v cihlovém domě s prostornou vstupní halou a s výtahem. Bytový dům byl postaven v roce 2009 s moderně řešenou fasádou a balkony. Lokalita bytového domu je krásné a klidné místo. Ve spodním podlaží bytu se nachází kuchyňský kout se stylově zařízenou kuchyní včetně vestavěných spotřebičů a velké lednice. Obytný prostor je originálně zařízen moderním nábytkem vyrobeným na míru. Koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a prostorná komora. V horním podlaží bytu se nachází velkoryse zařízený pokoj, který slouží jako ložnice a místo k odpočinku. V bytě jsou plastová okna, na podlahách je položena plovoucí podlaha, dlažba v předsíni, koupelně a WC. Veliké úložné prostory a 3x vestavěná skříň jsou součástí bytu, kterou každý majitel ocení, jako velkou přednost bytu. Vytápění je řešeno ústředním elektrickým topením, ohřev vody boilerem. V bytě je zavedena společná televizní anténa a samozřejmostí je i internet. V blízkosti domu je základní škola, základní umělecká škola, pošta, veterinář, městský úřad, tenisové kurty, koupaliště i krásná příroda. Doprava do centra Prahy trvá cca 20 min vlakem ze železniční zastávky, která je vzdálena cca 10 min od domu. Další velikou výhodou bytu je i parkovací místo přímo před domem.

Kategorie: 2+kk

Užitná plocha: 64 m²

Počet nadzemních podlaží: 3

Podlaží: 3

Třída en. náročnosti: C - Úsporná

Vlastnictví: Osobní

Stav objektu: Dobrý

Umístění objektu: Klidná část obce

Budova: Cihlová

Okolní zástavba: Obytná

Typ bytu: mezonet

Bezbariérový: ne

Výtah: Ano

Balkon: Ano

Lodžie: Ne

Terasa: Ne

Sklep: Ne

Garáž: Ne

Parkovací stání: Ano

Elektřina: 400V   230V  

Voda: Dálkový vodovod  

Topení: Ústřední elektrická  

Odpad: Veřejná kanalizace  

Parkování: Parkovací stání  

Makléř: Zbyněk Nejedlý

Gsm: +420 603 417 061

E-mail: nejedly@pokorny.cz

Zpět na výpis nabídek

Prodej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad VltavouProdej bytu 2+kk/B, OV, ul. Družstevní, Libčice nad Vltavou

Základní informace o Realitní kanceláři Pokorný

Historie naší společnosti Realitní kanceláře Pokorný, či spíše její zrod, se datuje od roku 1988, kdy zakladatel a spolumajitel společnosti pan Ing. Jan Pokorný získal povolení na zprostředkování výměny bytů. Plně jsme však začali pracovat a fungovat od roku 1992, kdy jsme získali kancelářské prostory v Panské ulici v Praze 1. Téhož roku jsme se také stali řádnými členy Asociace realitních kanceláří České republiky. Z důvodu rozšíření činnosti jsme v roce 1998 otevřeli pobočku této kanceláře na nedalekém Václavském náměstí, kde v tuto chvíli sídlí již celá společnost. Za dobu naší existence jsme si vydobyli významné místo mezi renomovanými realitními kancelářemi.


Hlavní náplní naší společnosti je:

zprostředkování prodeje bytů všech typů vlastnictví (osobní, družstevní, s.r.o., ideální spoluvlastnictví) v Praze a blízkém okolí, prodeje nemovitostí (pozemků, rodinných a činžovních domů, komerčních a rekreačních objektů), pronájmů bytů, rodinných domů a nebytových prostor v Praze a blízkém okolí.

 

Dokážeme samozřejmě zpracovat i nabídku jiného rázu, jako jsou například prodeje velkých pozemků, podnikatelských objektů či výjimečných nemovitostí.

 

Nabízíme však i další služby:
oceňování nemovitostí, vypracování znaleckých posudků pro prodej a koupi nemovitostí, dědické řízení či darování. Poradenská činnost v oblasti realit - ZDARMA.

 

Naší snahou je klientovi poradit, jaké možnosti se mu nabízejí a jak nejlépe s nemovitostí naložit. Klient k nám může přijít (objednat se) a tato konzultace je bezplatná. Prodej či koupě nemovitosti není běžnou, a už vůbec ne jednoduchou záležitostí. Většina lidí takový obchod uskuteční jen jednou za život a těžko se v takové situaci orientuje. Pochybení v tak závažné záležitosti může zásadně ovlivnit životní úroveň celé rodiny, proto je nutno k těmto otázkám přistupovat velmi zodpovědně, o což se maximálně snažíme. Jsme proto rádi, že se k nám vrací zpět naši klienti či se obrací klienti noví, kterým byla naše společnost doporučena. Toto nás utvrzuje o kvalitě námi nabízených služeb, což naší práci dodává další náboj a snažíme se dál naše služby zlepšovat a rozšiřovat. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky.

 


Etický kodex realitního makléře

člena Asociace realitních kanceláří České republiky

 

Realitní makléř jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy, stanovami Asociace realitních kanceláří České republiky a platnými právními normami České republiky.

 

Realitní makléř svým jednáním nepoškodí oprávněné zájmy a práva klienta. Mezi svými klienty nečiní rozdílů z důvodů rasových, náboženských, národnostních, politických či jim podobných.

 

Realitní makléř volí takové postupy, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.

 

Realitní makléř nesmí bez souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace (běžně nedostupné) klientem poskytnuté, a to ani po ukončení spolupráce.

 

Realitní makléř je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení. Povinnosti mlčenlivosti založené tímto etickým kodexem může realitního makléře zprostit orgán asociace pro účely řízení zahájeného před tímto orgánem dle stanov Asociace realitních kanceláří České republiky.

 

Realitní makléř spolupracuje s ostatními realitními makléři, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci realitní makléř druhého realitního makléře úmyslně nepoškodí, respektuje zásady dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.

 

Realitní makléř nerealizuje obchodní nabídky vlastní nebo členů své rodiny (osob blízkých) či vlastní firmy, pokud s touto skutečností klienta neseznámí.

 

Realitní makléř jedná vždy ve prospěch firmy, kterou reprezentuje.

 

Realitní makléř svým vystupováním vždy reprezentuje firmu, Asociaci realitních kanceláří České republiky, a tím i svoji osobnost.

 

Realitní makléř si je vědom své odpovědnosti v procesu obchodování s nemovitostmi, a proto se neustále zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.

 

 

www.pokorny.cz

1988 - 2016

www.arkcz.cz

Nahoru