Prodej / Domy

Hrušková/344
Přezletice

Designový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území Přezletice

11 998 000 Kč / cena je vč. provize RK

Prodej designového RD 4+1 s velkou garáží a vzrostlou krásnou zahradou v klidné lokalitě na okraji Prahy, v těsné blízkosti Ctěnického háje a zámeckého parku. Dům byl postaven v roce 2006 jako autorské dílo Ing. Arch. Břetislava Lukeše a je luxusně vybaven (detailní informace o vybavení domu zašleme na vyžádání). Dům je ve velmi dobrém technickém stavu. Pozemek o výměře celkem 392 m2, zastavěná plocha 86 m2, zahrada 306 m2. Dům má 2 NP. V 1. NP se nachází nadstandardně veliká garáž (32 m2) se vstupem na zahradu, předsíň, toaleta, prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň a jídelna se vstupem na terasu a zahradu. Ve 2. NP jsou tři ložnice a koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Užitná plocha je cca 143 m2 + terasy celkem 41 m2. Zavedena elektřina 230 + 400 V, plyn, obecní vodovod a kanalizace, vlastní plynový kotel, bambusové parkety, keramická dlažba, dřevěná a plastová okna. Vyhrazené venkovní parkování pro dvě vozidla na soukromém pozemku pod uzamčením. Veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, pošta atd.) je v dochozí vzdálenosti. V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka s přímým spojením ke stanici metra C Letňany a ke stanici metra B Českomoravská. Jelikož zatím není známa energetická třída PENB, uvádíme nejhorší energetickou třídu, tedy G.

Kategorie: Rodinný

Užitná plocha: 143 m²

Pozemek: 392 m²

Zastavěná plocha: 86 m²

Počet nadzemních podlaží: 2

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Stav objektu: Novostavba

Umístění objektu: Klidná část obce

Budova: Cihlová

Typ parcely: katastr nemovitostí

Druh číslování parcely: pozemková

Bazén: Ne

Elektřina: 400V   230V  

Voda: Dálkový vodovod  

Plyn: Plynovod  

Topení: Ústřední plynové  

Odpad: Veřejná kanalizace  

Parkování: Garáž   Parkovací stání  

Makléř: Zbyněk Nejedlý

Gsm: +420 603 417 061

E-mail: nejedly@pokorny.cz

Zpět na výpis nabídek

Designový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území PřezleticeDesignový RD 4+1 s garáží a zahradou, kat. území Přezletice

Základní informace o Realitní kanceláři Pokorný

Historie naší společnosti Realitní kanceláře Pokorný, či spíše její zrod, se datuje od roku 1988, kdy zakladatel a spolumajitel společnosti pan Ing. Jan Pokorný získal povolení na zprostředkování výměny bytů. Plně jsme však začali pracovat a fungovat od roku 1992, kdy jsme získali kancelářské prostory v Panské ulici v Praze 1. Téhož roku jsme se také stali řádnými členy Asociace realitních kanceláří České republiky. Z důvodu rozšíření činnosti jsme v roce 1998 otevřeli pobočku této kanceláře na nedalekém Václavském náměstí, kde v tuto chvíli sídlí již celá společnost. Za dobu naší existence jsme si vydobyli významné místo mezi renomovanými realitními kancelářemi.


Hlavní náplní naší společnosti je:

zprostředkování prodeje bytů všech typů vlastnictví (osobní, družstevní, s.r.o., ideální spoluvlastnictví) v Praze a blízkém okolí, prodeje nemovitostí (pozemků, rodinných a činžovních domů, komerčních a rekreačních objektů), pronájmů bytů, rodinných domů a nebytových prostor v Praze a blízkém okolí.

 

Dokážeme samozřejmě zpracovat i nabídku jiného rázu, jako jsou například prodeje velkých pozemků, podnikatelských objektů či výjimečných nemovitostí.

 

Nabízíme však i další služby:
oceňování nemovitostí, vypracování znaleckých posudků pro prodej a koupi nemovitostí, dědické řízení či darování. Poradenská činnost v oblasti realit - ZDARMA.

 

Naší snahou je klientovi poradit, jaké možnosti se mu nabízejí a jak nejlépe s nemovitostí naložit. Klient k nám může přijít (objednat se) a tato konzultace je bezplatná. Prodej či koupě nemovitosti není běžnou, a už vůbec ne jednoduchou záležitostí. Většina lidí takový obchod uskuteční jen jednou za život a těžko se v takové situaci orientuje. Pochybení v tak závažné záležitosti může zásadně ovlivnit životní úroveň celé rodiny, proto je nutno k těmto otázkám přistupovat velmi zodpovědně, o což se maximálně snažíme. Jsme proto rádi, že se k nám vrací zpět naši klienti či se obrací klienti noví, kterým byla naše společnost doporučena. Toto nás utvrzuje o kvalitě námi nabízených služeb, což naší práci dodává další náboj a snažíme se dál naše služby zlepšovat a rozšiřovat. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky.

 


Etický kodex realitního makléře

člena Asociace realitních kanceláří České republiky

 

Realitní makléř jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy, stanovami Asociace realitních kanceláří České republiky a platnými právními normami České republiky.

 

Realitní makléř svým jednáním nepoškodí oprávněné zájmy a práva klienta. Mezi svými klienty nečiní rozdílů z důvodů rasových, náboženských, národnostních, politických či jim podobných.

 

Realitní makléř volí takové postupy, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.

 

Realitní makléř nesmí bez souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace (běžně nedostupné) klientem poskytnuté, a to ani po ukončení spolupráce.

 

Realitní makléř je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení. Povinnosti mlčenlivosti založené tímto etickým kodexem může realitního makléře zprostit orgán asociace pro účely řízení zahájeného před tímto orgánem dle stanov Asociace realitních kanceláří České republiky.

 

Realitní makléř spolupracuje s ostatními realitními makléři, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci realitní makléř druhého realitního makléře úmyslně nepoškodí, respektuje zásady dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.

 

Realitní makléř nerealizuje obchodní nabídky vlastní nebo členů své rodiny (osob blízkých) či vlastní firmy, pokud s touto skutečností klienta neseznámí.

 

Realitní makléř jedná vždy ve prospěch firmy, kterou reprezentuje.

 

Realitní makléř svým vystupováním vždy reprezentuje firmu, Asociaci realitních kanceláří České republiky, a tím i svoji osobnost.

 

Realitní makléř si je vědom své odpovědnosti v procesu obchodování s nemovitostmi, a proto se neustále zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.

 

 

www.pokorny.cz

1988 - 2016

www.arkcz.cz

Nahoru