Prodej / Byty

Smotlachova 4/583
Praha

Prodej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – Kamýk

4 400 000 Kč za objekt/ včetně právního servisu, odměny RK, zajištění hypotečního úvěru

(prodáno)

Byt se nachází v 10. patře dvanáctipatrového revitalizovaného panelového domu v oblasti Prahy – Kamýk. Prostorný vstup do domu nabízí k dispozici dva výtahy (nákladní a osobní). V přízemí domu, kde se nachází sdílená sušárna, prádelna, kočárkárna, kolárna i mandl. Byt je po kompletní rekonstrukci. Převažující bílá barva stěn a ořechová barva plovoucích podlah zajištují světlost bytu. Kuchyně s oknem je orientovaná na sever, ložnice a obývací pokoj jsou orientované na západ. Byt má prostornou předsíň s vestavěními skříněmi, ze které se vstupuje do ložnice a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Kuchyňský kout s oknem má moderní kuchyňskou nábytkovou sestavu taktéž v bílé a barvě. Eleganci kuchyni dodávají pracovní plochy v imitaci ořechu, podél stěny a podél okna. Vybavení kuchyně elektrický sporák s troubou, myčka, digestoř, vestavěná zděná spíš, která je odvětrána, osvětlení. Koupelna v bílé barvě je doplněna exkluzívní mozaikou. Vana, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo s osvětlením. Přípojka na pračku. Jsou zde plastová okna. Podlahy v předsíni, kuchyni a obytném prostoru jsou plovoucí, koupelna dlažba, v ložnici koberec. K bytu náleží jedna komora s tím, že využití druhé komory na patře je zpoplatněno částkou 100,- Kč/měsíc. Byt má celkem 44 m2 s tím, že vstup do bytu je ze společné a uzamykatelné chodby, která je společná pouze pro čtyři byty. Bytový dům se nachází v bezprostřední blízkosti Kamýckého lesa a Modřanské rokle. V okolí je plno možností pro sportovní aktivity i krásné procházky. V bezprostřední blízkosti jsou k dispozici obchody a služby, MŠ, základní škola, moderní poliklinika Jílovská a krásné hřiště na baseball.

Kategorie: 2+kk

Užitná plocha: 44 m²

Počet nadzemních podlaží: 12

Počet podzemních podlaží: 1

Podlaží: 9

Třída en. náročnosti: C - Úsporná

Vlastnictví: Osobní

Stav objektu: Dobrý

Umístění objektu: Klidná část obce

Budova: Panelová

Okolní zástavba: Obytná

Výtah: Ano

Sklep: Ano

Garáž: Ne

Parkovací stání: Ne

Elektřina: 230V  

Voda: Dálkový vodovod  

Topení: Ústřední dálkové  

Odpad: Veřejná kanalizace  

Parkování: Na ulici  

Komunikace: Asfaltová  

Makléř: Zbyněk Nejedlý

Gsm: +420 603 417 061

E-mail: nejedly@pokorny.cz

Zpět na výpis nabídek

Prodej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – KamýkProdej bytu 2+kk, OV, ul. Smotlachova 583/4, 142 00 Praha 12 – Kamýk

Základní informace o Realitní kanceláři Pokorný

Historie naší společnosti Realitní kanceláře Pokorný, či spíše její zrod, se datuje od roku 1988, kdy zakladatel a spolumajitel společnosti pan Ing. Jan Pokorný získal povolení na zprostředkování výměny bytů. Plně jsme však začali pracovat a fungovat od roku 1992, kdy jsme získali kancelářské prostory v Panské ulici v Praze 1. Téhož roku jsme se také stali řádnými členy Asociace realitních kanceláří České republiky. Z důvodu rozšíření činnosti jsme v roce 1998 otevřeli pobočku této kanceláře na nedalekém Václavském náměstí, kde v tuto chvíli sídlí již celá společnost. Za dobu naší existence jsme si vydobyli významné místo mezi renomovanými realitními kancelářemi.


Hlavní náplní naší společnosti je:

zprostředkování prodeje bytů všech typů vlastnictví (osobní, družstevní, s.r.o., ideální spoluvlastnictví) v Praze a blízkém okolí, prodeje nemovitostí (pozemků, rodinných a činžovních domů, komerčních a rekreačních objektů), pronájmů bytů, rodinných domů a nebytových prostor v Praze a blízkém okolí.

 

Dokážeme samozřejmě zpracovat i nabídku jiného rázu, jako jsou například prodeje velkých pozemků, podnikatelských objektů či výjimečných nemovitostí.

 

Nabízíme však i další služby:
oceňování nemovitostí, vypracování znaleckých posudků pro prodej a koupi nemovitostí, dědické řízení či darování. Poradenská činnost v oblasti realit - ZDARMA.

 

Naší snahou je klientovi poradit, jaké možnosti se mu nabízejí a jak nejlépe s nemovitostí naložit. Klient k nám může přijít (objednat se) a tato konzultace je bezplatná. Prodej či koupě nemovitosti není běžnou, a už vůbec ne jednoduchou záležitostí. Většina lidí takový obchod uskuteční jen jednou za život a těžko se v takové situaci orientuje. Pochybení v tak závažné záležitosti může zásadně ovlivnit životní úroveň celé rodiny, proto je nutno k těmto otázkám přistupovat velmi zodpovědně, o což se maximálně snažíme. Jsme proto rádi, že se k nám vrací zpět naši klienti či se obrací klienti noví, kterým byla naše společnost doporučena. Toto nás utvrzuje o kvalitě námi nabízených služeb, což naší práci dodává další náboj a snažíme se dál naše služby zlepšovat a rozšiřovat. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky.

 


Etický kodex realitního makléře

člena Asociace realitních kanceláří České republiky

 

Realitní makléř jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy, stanovami Asociace realitních kanceláří České republiky a platnými právními normami České republiky.

 

Realitní makléř svým jednáním nepoškodí oprávněné zájmy a práva klienta. Mezi svými klienty nečiní rozdílů z důvodů rasových, náboženských, národnostních, politických či jim podobných.

 

Realitní makléř volí takové postupy, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.

 

Realitní makléř nesmí bez souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace (běžně nedostupné) klientem poskytnuté, a to ani po ukončení spolupráce.

 

Realitní makléř je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení. Povinnosti mlčenlivosti založené tímto etickým kodexem může realitního makléře zprostit orgán asociace pro účely řízení zahájeného před tímto orgánem dle stanov Asociace realitních kanceláří České republiky.

 

Realitní makléř spolupracuje s ostatními realitními makléři, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci realitní makléř druhého realitního makléře úmyslně nepoškodí, respektuje zásady dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.

 

Realitní makléř nerealizuje obchodní nabídky vlastní nebo členů své rodiny (osob blízkých) či vlastní firmy, pokud s touto skutečností klienta neseznámí.

 

Realitní makléř jedná vždy ve prospěch firmy, kterou reprezentuje.

 

Realitní makléř svým vystupováním vždy reprezentuje firmu, Asociaci realitních kanceláří České republiky, a tím i svoji osobnost.

 

Realitní makléř si je vědom své odpovědnosti v procesu obchodování s nemovitostmi, a proto se neustále zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.

 

 

www.pokorny.cz

1988 - 2016

www.arkcz.cz

Nahoru